Ödeme Yöntemleri

Hangi kredi kartları ile alışveriş yapabilirim ?

hassayyapimarket.com’da tüm Visa ve Master kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz ayrıca aşağıda bulunan tüm bankaların kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanına da sahipsiniz.

Bonus – Maximum – Axess – World – CardFinans – Paraf – Advantage

EFT/Havale ile nasıl sipariş verebilirim ?

Siparişinizi havale yada EFT ile vermek isterseniz, ödeme ekranından havale butonunu işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Sipariş işleminin ardından aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızı kullanarak yapmış olduğunuz EFT yada havele dekontunu info@hassayyapimarket.com mail adresine veya +90 (344) 211 07 07 numaralı fax’a yollamanız gerekmektedir. Dekontunuz firmamıza ulaştığı anda siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir. EFT ve Havale ile ilgili tüm masraflar müşterilerimize aittir ve 2 (iki) gün içerisinde ödemesi yapılmayan EFT – Havale siparişleriniz sistem tarafından geçersiz olarak kabul edilir ve otomatik olarak iptal işlemi gerçekleştirilir.

Banka Havalesi ve EFT ile alışveriş için Banka Hesap Numaralarımızı İletişim Formu’nda bulabilirsiniz

Kapıda Ödeme Yapabilirmiyim ?

hassayyapimarket.com‘da kapıda ödeme nakit olarak veya kredi kartı tek çekim olarak yapabilirsiniz . Bunun için ekstra sistem 15 TL kapıda ödeme ücreti tahsil etmektedir.

Önemli Not:
EFT işlemlerinde Alıcı Adına HASSAY YAPI MARKET Tic.Ltd.Şti.. yazılmalıdır.
Havale işlemlerinde ise alıcı olarak hesap adı HASSAY YAPI MARKET Tic.Ltd.Şti olarak çıkmaktadır.

Not:
Sistemden kaynaklanan fiyat yanlışlıkları ya da ürün bilgilerinde meydana gelen hatalardan hassayyapimarket.com sorumlu değildir.